Druk naklejek przez internet. Jak je zamówić?

Naklejki mają bardzo szerokie zastosowanie – służą do znakowania produktów, umieszczane są na kopertach i mogą być gadżetami firmowymi.

Usługę jak drukowanie naklejek prowadzą drukarnie dysponujące odpowiednim zapleczem do ich realizacji. Obecnie jest to usługa, która jest dostępna w niemalże każdej drukarni – także tej działającej online. W jaki sposób można zamówić druk nalepek przez internet?

Dlaczego warto zamówić naklejki firmowe?

Naklejki są rodzajem druków, które wyposażone są w samoprzylepne podłoża. Dzięki temu uzyskują one bardzo szerokie zastosowanie.

Ze względu na swoje właściwości naklejki mają bardzo szerokie zastosowanie. Mogą być one wykorzystywane między innymi jako:

 • naklejki adresowe – są umieszczane na kopertach i innych drukach
 • etykiety na produkty – pozwalają na ich łatwe znakowanie
 • naklejki podczas akcji rabatowych – stosowane są wtedy także naklejki bezklejowe, które nie pozostawiają na powierzchni resztek kleju
 • naklejki informacyjne – mogą przekazywać informacje o obsłudze sprzętu, ostrzegać o zagrożeniach, przekazywać dane, na przykład do serwisu
 • gadżety reklamowe – kolorowe wlepki, które mogą być dodawane do zakupów

Jak zamówić naklejki dla firmy?

Aby zamówić usługę jak drukowanie naklejek, konieczne jest w pierwszej kolejności określenie ich przeznaczenia, a następnie wykonanie projektu druku.

Usługi projektowania naklejek mogą również wykonać te same firmy, które prowadzą drukowanie naklejek. Można także zdecydować się na zamówienie projektu u projektanta grafiki we własnym zakresie.

Gdzie zamówić druk naklejek?

Obecnie drukowanie naklejek jest prowadzone w wielu drukarniach. Usługa ich projektowania oraz wydruku jest możliwa także przez internet.

Internetowe drukarnie oferujące swoim klientom kompleksowe usługi w ramach wykonania różnych typów druków prowadzą także drukowanie naklejek na zamówienie. Wtedy można zakupić je bez wychodzenia z firmy lub domu – wystarczy tylko parę minut wolnego czasu, by złożyć zlecenie.

Druk naklejek online – jak go zlecić?

Aby zlecić druk naklejek przez internet, należy wykonać kilka ważnych kroków. Sprawdź, jak zamówić usługę online:

 1. Wybierz typ naklejek – możesz zdecydować się na zamówienie naklejek w różnych kształtach, na przykład prostokątnych, nacinanych ploterem albo wykrojnikiem do dowolnego kształtu.
 2. Wybierz parametry druku – rodzaj druku, papieru, na którym mają być wykonane naklejki.
 3. Załaduj projekt – dodaj projekt naklejek do zamówienia.
 4. Wybierz nakład – wskaż na wielkość nakładu, czyli na liczbę naklejek, arkuszy z naklejkami.
 5. Wybierz czas realizacji zamówienia – naklejki mogą być wykonane także w ekspresowym tempie.
 6. Potwierdź zamówienie – sprawdź podane wcześniej informacje o zamówieniu i potwierdź je.

Po wykonaniu druku naklejek drukarnia nadaje je do klienta na podany przez niego adres. Zwykle wysyłane są one za pośrednictwem firmy kurierskiej, ale można także wybrać inne metody dostawy, na przykład paczkomatem.

Gdy więc chcesz zamówić drukowanie naklejek firmowych, teraz to możliwe również online – szybko i wygodnie!